Lūdzu izvēlēties sadaļu

ES projektu realizācija

Uzņēmuma mērķis inovācijām un tehnoloģijām balstīta attīstība, jo tikai tādā veidā ir iespējama strauja uzņēmuma attīstība un jaunu inovatīvu produktu un pakalpojumu radīšana. Veicot jauna produkta vai pakalpojuma izstrādi HPLC Solutions izvērtē tā potenciālo pieprasījumu ne tikai Latvijas vai Baltijas mērogā, bet izvirza globālus mērķius ES un ārpus tās robežām.

HPLC Solutions ļoti novērtē ES struktūrfondu atbalstu uzņēmumu attīstībai un aktīvi iesaistās projektu realizācijā, veicinot inovatīvu produktu izveidi.

Uz doto brīdi uzņēmums ir iesaistīts zemāk minētu projektu realizācijā:

HPLC Solutions sadarbojas ar Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociāciju (LAĶĪFA)

SIA „HPLC Solutions” sadarbojas ar Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociāciju (LAĶĪFA) Farmācijas un saistīto nozaru klastera projekta īstenošanā. 

LAĶĪFA ir noslēgusi 2012.gada 12.septembrī līgumu Nr.L-KAP-12-0005 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) par „Farmācijas un saistīto nozaru klastera dalībnieku sadarbības veicināšana nozares produktivitātes paaugstināšanai un eksportspējas attīstīšanai, izmantojot kombinēto stratēģiskās plānošanas, kooperatīvās loģistikas un mārketinga un specializētās pētnieciski-tehnoloģiskās infrastruktūras metodi” projekta īstenošanu līdz 2015.gadam.

Projekts tiek īstenots ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu.


Mūsu partneri

www.witeg.de
Remanufacturing used lab equipment used  with Fameco
TCI EUROPE N.V. - Moving Your Chemistry Forward -
www.alfa.com/
www.abcr.de
kinesis.co.uk
hplcmart.com

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.

BUY NOW ON THEMEFOREST

×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Aizmirsāt paroli? |  Aizmirsāt savu lietotāja vārdu?

×